Akmenės sveikatos centras
Modernus, privatus sveikatos priežiūros centras Akmenės rajone!
Tel.: 8 425 46336
El. paštas: info@akmenessc.lt
Naujoji Akmenė, Respublikos g. 1A
Paieška

Informacija

*alt_site_homepage_image*
Specialus pasiūlymas skydliaukės ištyrimo programoms

Specialus pasiūlymas skydliaukės ištyrimo programoms

2023-08-24

Siūlome pasinaudoti mūsų specialistų rekomenduojamomis skydliaukės ištyrimo programomis ir esant pagrindo kreiptis į mūsų endokrinologą.

PIRMINĖ SKYDLIAUKĖS IŠTYRIMO PROGRAMA - 39€
Pagrindinių 4 skydliaukės hormonų tyrimai, kurie parodo ne tik skydliaukės veiklą, bet ir ištiriami antikūnai prieš skydliaukę.

IŠPLĖSTINĖ SKYDLIAUKĖS IŠTYRIMO PROGRAMA - 74€
Programa sudaryta iš 6 svarbiausių skydliaukės funkciją parodančių hormonų ir baltymų. Gaunama informacija ne tik apie skydliaukės padidėjusią ar sumažėjusią funkciją, bet ir imuninį skydliaukės pažeidimą, galimus navikinius pakitimus.

Akmenės sveikatos centro vidaus ligų gydytoja Regina Pukinienė primena, kad skydliaukė reguliuoja visą žmogaus organizmą, jo augimą, psichikos raidą, atmintį, dalyvauja organizmo prisitaikymo prie aplinkos procesuose, reaguoja į patiriamą stresą. Ji turi įtakos centrinei nervų sistemai, todėl yra dažnai pavadinama intelekto liauka.

Sutrikus šios liaukos veiklai žmogus nedelsiant pajunta pablogėjusią sveikatą, nuovargį, darbingumo stoką, išvaizdos pasikeitimus, tačiau ne visada supranta, kad tai būtent sutrikusios skydliaukės pasekmės.

Mums rūpi jūsų sveikata!

Norėdami gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti tyrimui, maloniai prašome kreiptis

Respublikos g. 1A, Naujoji Akmenė, tel. 8 (425) 46 3368 (425) 59 699  8.00-17.00 (I-V)